Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > I liga (Kraków) JS
Trzy punkty SMS-u, a w Dalinie coś się zacięło...

MKS SMS II Kraków - Dalin Myślenice 3-1 (1-0)

Gol dla gości: Filip Bednarz
DALIN: G. Nieckula, Serafin, Ostafin, D. Nieckula, Kaczmarczyk, Dąbrowski, Olszanicki, Gierat (70 Szczudło), Mistarz, Dudek, Bednarz.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej SMS Kraków szczęśliwie pokonał Dalin. Mecz w pierwszej połowie był dość chaotyczny. Bramka na 1-0 dla SMS-u padła po fatalnym błędzie obrońcy gości.

Od tego momentu Dalin zepchnął gospodarzy do obrony. Mimo iż myśleniczanie mieli fantastyczne okazje do zdobycia goli, to nie potrafili ich wykorzystać. "Coś się zacięło..." - komentowali zawodnicy.

Druga połowa to 4 minuty rozluźnienia w szeregach Dalinu i dwie bramki SMS-u. Po trzecim straconym golu goście ani na chwilę nie zwalniali tempa. SMS bronił się w swoim polu karnym. Myśleniczanie mieli mnóstwo świetnych sytuacji, lecz zdołał wykorzystać tylko jedną, kiedy Filip Bednarz skierował piłkę do siatki. Pod koniec spotkania doszło do małej "przepychanki", skończyło się tylko na żółtych kartkach.

Dalin przy odrobinie szczęścia był w stanie wywieźć 3 punkty z Krakowa.