9-0 Misiaszek 88
10-0 Misiaszek 90
WAWEL:
Szarek - Jaskowski (30 Cieśla), Kielar, Szostak, Kadula (46 Boroń) - Witkowski(60 Jędrygas), Soja, Widor (46 Szczypczyk), Pacuła, Majgier - Misiaszek.

W meczu drugiej kolejki I ligi juniorów starszych Wawel na własnym boisku rozgromił beniaminka - Wilgę Golkowice.

Goście do gry przystąpili w 10-osobowym składzie. Mimo ambitnej postawy Wilga nie stanowiła zagrożenia dla wojskowych. Wynik otworzył w 7. minucie Misiaszek po dalekim wrzucie Majgiera z autu. W 11. minucie kolejną bramkę po strzale z bliska dorzucił Soja, który w 21. minucie po podaniu Majgiera zdobył swego drugiego gola. Do przerwy trafiali jeszcze Witkowski, Misiaszek i Pacuła.

W drugiej połowie gospodarze dorzucili 4 trafienia: bramkę na 7-0 po dośrodkowaniu Pacuły zdobył Szostak, a królem polowania został Misiaszek, który zdobył trzy ostatnie gole kończąc mecz z pięcioma na koncie!