Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > I liga (Kraków) JS

Dalin Myślenice - Jadwiga Kraków 3-0 (2-0)

1-0 Filip Bednarz

2-0 Filip Bednarz

3-0 Krzysztof Pyzio

Juniorzy starsi Dalinu Myslenice na inaugurację sezonu, pod wodzą nowego szkoleniowca Krzysztofa Korka, wygrali z Jadwigą Kraków 3-0.

Mecz w I połowie toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy stworzyli mnóstwo sytuacji, jednak potrafili wykorzystać tylko dwie.

Bramkę na 1-0 dla myśleniczan strzelił Filip Bednarz, który dostał prostopadłą piłkę ze środka pola i ładnym strzałem obok bramkarza otworzył wynik. Na 2-0 podwyższył ten sam zawodnik, przeprowadził on rajd środkiem pola i z zimną krwią wykończył akcję.

Jadwiga do przerwy odpowiedziała dwoma akcjami, jednej sytuacji sam na sam nie wykorzystał napastnik gości.

Miejscowi mieli dwie świetne okazje, ale Konrad Kurek i Filip Bednarz trafili w słupek.

Druga połowa to połowa walki. Podmęczeni myśleniczanie dali pograć gościom, jednak zawodnicy Jadwigi nie zagrozili w poważny sposób bramce strzeżonej przez Bierówkę. Dalin przeprowadzał groźne kontry, jedna z nich skończyła się bramką strzeloną przez Krzysztofa Pyzio. Schodząc ze skrzydła do środka wykończył on akcję Konrada Kurka, który wcześniej nie zdołał skierować piłki do pustej bramki, a jeszcze chwilę wcześniej znakomicie wyszedł w powietrze, lecz minimalnie chybił.

pilkadalin.myslenice.pl (Łukasz Serafin)