Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > I liga (Kraków) JS
Nie drażnić Dalinu2012-04-16 09:38:00

Kolejne zwycięstwo (czwarte wiosną) odnieśli juniorzy starsi Dalinu Myślenice, którzy tym razem pokonali na wyjeździe Puszczę Niepołomice 4-1.

Puszcza Niepołomice - Dalin Myślenice 1-4 (1-3)

1-0 Kołodziej
1-1 Filip Bednarz
1-2 Krzysztof Pyzio
1-3 Filip Bednarz
1-4 Krzysztof Pyzio
DALIN: Jończyk - Słonina, Ł. Serafin, Bałucki, Kaczmarczyk, Żądło, Kostruch, Pyzio, Dudek(46 Leśniak), M. Serafin (85 Mistarz), Bednarz (80 Skoczylas) oraz Nieckula.

Wynik już w 50. sekundzie otworzył nie pilnowany Kołodziej, który po rzucie rożnym pewnie wpakował piłkę do bramki Dalinu.

Podrażniło to myśleniczan, którzy zaczęli nadawać ton grze. Już minutę później świetnej okazji nie wykorzystał Michał Serafin. W 15. minucie padła bramka wyrównująca, jej autorem był Filip Bednarz, który dostał świetne prostopadłe podanie z głębi pola.

Druga bramka była kwestią czasu, gdyż Puszcza skupiła się wyłącznie na długich zagraniach, które "zbierali" obrońcy Dalinu. Bramkę na 2-1 zdobył Krzysztof Pyzio, po świetnej wrzutce z boku boiska Ignacego  Dudka. Dalin z minuty na minutę się rozkręcał, gola na 3-1 uzyskał Filip Bednarz, który "położył" bramkarza na ziemi i skierował piłkę do pustej bramki.

Druga połowa to już ogromna przewaga gości, którzy tylko w pierwszych 5 minutach dali pograć gospodarzom (tak jak w pierwszej połowie), natomiast później narzucili swój styl gry. Bramkę na 4-1 zdobył Krzysztof Pyzio po kapitalnym rajdzie lewą stroną boiska i bardzo ładnym strzale. Wynik mógł być dużo wyższy, jednak myśleniczanie nie wykorzystywali swoich świetnych okazji.