Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > I liga (Kraków) JS
Juniorzy: Dalin znów wygrał z Wisłą2012-02-17 23:09:00

Juniorzy Dalinu Myślenice ponownie pokonali juniorów krakowskiej Wisły, ponownie 3-2. Hat-trickiem popisał się Filip Bednarz.

Dalin Myślenice (jun.) - Wisła Kraków (jun.) 3-2 (2-2)

1-0 Filip Bednarz 6
2-0 Filip Bednarz 15
2-1 ??? 30
2-2 ??? 40
3-2 Filip Bednarz 80
DALIN:
Jończyk - Serafin, Słonina, A. Kaczmarczyk, Leśniak, Olszanicki (46 Dawiec), Żądło, Pyzio, Dąbrowski, Bednarz, testowany.

Pierwsza połowa to przewaga Dalinu, który już po kwadransie prowadził 2-0 po dwóch golach Filipa Bednarza. Wisła odpowiedziała trafieniem po rzucie wolnym i ładnym strzale głową, a wyrównała po ładnej trójkowej akcji. W pierwszej połowie myśleniczanie mogli strzelić więcej bramek, ale czterech stuprocentowych sytuacji nie wykorzystał Artur Olszanicki.

Po przerwie gra była bardziej wyrównana. Dalin miał tylko jednego zawodnika na zmianę, pod koniec spotkania wyraźnie brakowało sił. Mimo to w 80. minucie zdobył zwycięskiego gola. Hat-tricka skompletował Filip Bednarz, który wykorzystał świetne zagranie Krzysztofa Pyzio. Bednarz mógł dorzucić jeszcze dwie bramki, ale minimalnie się mylił.

Zawodnicy Dalinu mówili po meczu:
- Głupio straciliśmy pierwszą bramkę, rywale szybko rozegrali wolny, nie zdążyliśmy się ustawić i nie pilnowany zawodnik skierował piłkę do siatki. Mieliśmy dużo niepotrzebnych strat. Mecz ogólnie na plus. Biorąc pod uwagę brak czterech podstawowych zawodników zagraliśmy dobrze. Pod koniec brakowało sił, gdyż mamy ciężkie treningi.