Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM
Podział punktów w Zawadzie

Dunajec Nowy Sącz - Garbarnia Kraków 0-0

Sędziowali: Andrzej Potoniec oraz Waldemar Dybiec i Maciej Rogóż (Nowy Sącz). Żółte kartki dla Garbarni: Pabiś, Ząbek, Budek.

DUNAJEC: Hyclak - Najduch, D. Potoniec, Olszanecki, Piszczek - Iwański, Kurowski (50 Majchrowski), Ziemianek (70 Groń), Migacz, Dobosz (41 Kliś) - Rosiek (58 Warzecha).

GARBARNIA: Ropek - Matyasik, Onderka, Tomaszewski, Jaroszyński, Biernacik (78 Szeląg), Pabiś, Ząbek (49 Budek), Susuł, Kozik (60 Gigoń), Palczewski (60 Pasionek).

Dzisiejszy mecz juniorów młodszych nowosądeckiego Dunajca i krakowskiej Garbarni zakończył się bezbramkowym remisem. Podział punktów nie satysfakcjonuje podopiecznych Stanisława Śliwy.

Kierownik drużyny Garbarni, Krzysztof Torba:

- Nie satysfakcjonuje dlatego, że mieliśmy więcej sytuacji strzeleckich od rywali. Nawet trener Dunajca przyznał po meczu, że zwycięstwo należało się Garbarni. Do pauzy bardzo utrudniał grę porywisty wiatr, pod który musieli grać nasi piłkarze. Pomimo to swe okazje mieli Susuł i Kozik. Po przerwie już nie trzeba było się zmagać z tak trudnymi warunkami atmosferycznymi. Stąd dogodnych sytuacji było więcej. Znaleźli się w nich Biernacik, Matyasik (strzał z wolnego) i Pasionek, który po otrzymaniu podania od Biernacika strzelił w 68. minucie zbyt słabo i sytuację uratował dla gospodarzy Olszanecki, wybijając futbolówkę sprzed linii bramkowej. Natomiast w końcowej fazie meczu dwie okazje miał Gigoń. Rywale stworzyli największe zagrożenie przed przerwą, po zagraniu piłki z kornera Ropek sparował główkę Kurowskiego i dobitkę Rośka.

cst 

(+ dunajecns.futbolowo.pl)

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty