Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM
Dramatyczna końcówka na remis

Garbarnia Kraków - BKS Bochnia 1-1 (0-0)

1-0 Pasionek 80

1-1 ?? 80+3

Sędziowali: Paweł Kukla oraz Paweł Grochal i Bartłomiej Brzozowski (Kraków). Żółte kartki: Onderka - Kruk.

GARBARNIA: Ropek - Matyasik, Onderka, Budek, Jaroszyński, Jędrzejczyk (78 Piszczek), Pabiś, Ząbek, Susuł, Paliś (65 Palczewski), Pasionek.

Kierownik drużyny juniorów młodszych Garbarni, Krzysztof Torba: - Był to wyrównany mecz, którego wynik został ustalony dosłownie w ostatniej sekundzie. W pierwszej połowie mieliśmy dwie interesujące sytuacje. Najpierw nad poprzeczką strzelał Pasionek, zaś w 26. minucie pięknie uderzał jeden z zawodników gości. Interwencja Ropka była jednak równie wysokiej klasy. 

- W 44. minucie zagrywał Pabiś, a Susuł trafił akurat w słupek. Po godzinie gry bramkarz bochnian obronił strzał Ząbka. W 80. minucie wydawało się, że Garbarnia odnotuje pierwsze zwycięstwo w sezonie. Palczewski podał do Pasionka, który efektownie przymierzył po długim rogu pod poprzeczkę. Ale już w trzeciej minucie przedłużonego czasu meczu faul przed własnym polem karnym popełnił Budek. Goście popisowo wykonali rzut wolny, piłka wpadła w górny róg bramki Garbarni. Sędzia już nie wznawiał gry… - zawiesił głos Krzysztof Torba.

cst

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty