Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM
Grali juniorzy młodsi Garbarni i Wisły (FOTO)2013-03-01 18:45:00

Na sztucznej nawierzchni boiska SMS przy ul. Szablowskiego zmierzyli się w meczu sparingowym juniorzy młodsi Garbarni i Wisły Kraków.

GARBARNIA (JM) - WISŁA (JM) 2-2 (1-2)

0-1 Jakub Dziubas

0-2 Jakub Dziubas

1-2 Karol Jędrzejczyk

2-2 Paweł Pasionek

GARBARNIA (I połowa): Paździor - Łatka, Onderka, Tomaszewski, Piszczek - Jędrzejczyk, Pilch, Kozik, Ząbek, Matyasik - Palczewski.

GARBARNIA (II połowa): Ropek - Jaroszyński, Onderka, Budek, Przybyszewski - Pasionek, Waś, Ciesielski, Głuchaczka, Biernacik - Szeląg.

Oba zespoły spotkają się w niedzielę 3 marca w finałach Halowych Mistrzostw Małopolski w Skotnikach, z tym, że bezpośrednie spotkanie między nimi może nastąpić dopiero o złoto" lub o "brąz" - w zależności od miejsca jakie zajmą w swoich grupach eliminacyjnych.

Na boisku padł remis 2-2, Garbarze przegrywali różnicą dwóch goli, ale zdołali doprowadzić do remisu.