Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM

Sandecja Nowy Sącz - Unia Tarnów 3-0 (1-0)

1-0 Kuzak 16
2-0 Kalisz 48
3-0 Szołdrowski 69

SANDECJA: Jacenik - Góra, Musiał, Kubik, Zawiślan (52 Chochorowski) - Danek (52 Szołdrowski), Bogdański (41 Dulak), Majka (65 Ferenc), Strojny (41 Kotlarz) - Kuzak, Kalisz.

Sandecja objęła prowadzenie w 16. minucie. Na środku Kalisz dryblingiem minął dwóch zawodników Unii, po czym wyłożył piłkę na 16. metr Kuzakowi, który płaskim strzałem przymierzył w "długi" róg.

Kolejne dwa gole sądeczanie zdobyli po przerwie. W 48. minucie Dulak posłał długie, krzyżowe podanie do Zawiślana, ten przytomnie do wbiegającego Kalisza, który uderzył z 14 m, bez przyjęcia, nie dając szans bramkarzowi tarnowian. Gola na 3-0 wypracował Kalisz, który ściągnął na siebie trzech obrońców, po czym podał w tempo do Szołdrowskiego, a ten zaskakująco strzelił w "krótki" róg.

- To był nasz dobry występ, ale Unia też miała wiele udanych zagrań. Dziwne, że zajmuje miejsce na końcu tabeli. Dziś atakowaliśmy z rozmachem, czego wynikiem były trzy ładne bramki po akcjach przygotowanych przez cały zespół - skomentował Marek Górecki, trener juniorów Sandecji.