Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga

1-2 Piotr Szymczyk 33

2-2 Kamil Kaczmarczyk 46

3-2 Marcin Fudali 80

3-3 Jakub Woźniak 87

Krakus objął prowadzenie w 30. minucie; Kamil Kuziel wykorzystał sytuację "sam na sam" po nieudanej pułapce ofsajdowej rywali. Niemal natychmiast SMS wyrównał, zespołową akcję sfinalizował Patryk Duda. Po chwili bramkę meczu zdobył Piotr Szymczyk, który z wolnego z 35 metrów trafił w poprzeczkę w okolicach spojenia ze słupkiem, futbolówka odbiła się następnie od ziemi, już za linią bramkową i wyszła w pole. Sędzia oczywiście gola uznał.

Druga połowa mogła się zacząć bardzo dobrze dla SMS-u, gdyby sędzia odgwizdał faul na zawodniku tej drużyny w polu karnym. Nie odgwizdał, Krakus wyszedł z kontrą i po chwili, po rzucie rożnym, Kamil Kaczmarczyk wyrównał. Na 10 minut przed końcem Krakus zdobył gola na 3-2, po akcji lewego pomocnika i wrzutce na pole karne zakończonej celnym uderzeniem Marcina Fudalego. SMS wyrównał po zespołowej akcji, Jakub Woźniak dostał prostopadłą piłkę i strzelił między słupkiem a bramkarzem.