Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga

1-1 ??? 3
2-1 Kurek 4
3-1 Bałucki 20 (karny)

DALIN: Bierówka - Słonina, Żądło, Talaga, Łapa - Pyzio, Serafin, Bałucki, Dudek - Kurek (70 Jasek), Kaczmarczyk (65 Firlej).

Rzadko się zdarza, by po 4 minutach meczu było już 2-1. A tak właśnie się zdarzyło w Myślenicach.

Pierwszego gola zdobył Dalin - Kaczmarczyk strzelił z wolnego z ok. 30 m, a Kurek popisał się skuteczną dobitką. Unia odpowiedziała błyskawicznie bramką bezpośrednio z wolnego - w samo "okienko". A po minucie nastąpiła riposta myśleniczan - Bałucki przeprowadził rajd skrzydłem, dośrodkował, Kurek dołożył nogę i było 2-1. Wynik ustalił Bałucki z karnego. Była 20. minuta...

- Bramki już nie padły, ale w drugiej połowie mieliśmy sporo okazji. Dudek z pięciu metrów trafił w bramkarza, Kurek był dwa razy "sam na sam", "główkę" Bałuckiego obrońca wybił z linii bramkowej - wymienia nie wykorzystane sytuacje Waldemar Kopp, trener Dalinu.