Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy młodsi > Liga Makroregionalna JM
Gol Stolarskiego, remis z Czechami (FILM)2013-03-24 18:49:00

Reprezentacja Polski U-17 zanotowała drugi remis podczas eliminacyjnego turnieju ME w Szwajcarii, 1-1 z Czechami. Gola dla biało-czerwonych zdobył Paweł Stolarski z karnego podyktowanego za faul na Adamie Buksie. Obaj są zawodnikami Wisły Kraków.

Stolarski, kapitan zespołu, grał w sumie 73 minuty, Buksa całe 80, podobnie jak Krzysztof Szewczyk (Cracovia). W 60. minucie na boisko wszedł kolejny piłkarz z Małopolski - Przemysław Szarek (Sandecja Nowy Sącz).

Polska - Czechy 1-1 (1-0)

1-0 Stolarski 25

1-1 Toml 69

W drugim meczu: Szwajcaria - Izrael 2-1.

W piątek: Czechy - Izrael 1-1, Polska - Szwajcaria 0-0.

W tabeli prowadzi Szwajcaria - 4 pkt przed Czechami i Polska - po 2 oraz Izraelem - 1 pkt.

W środę decydujące mecze: Szwajcaria - Czechy i Polska - Izrael. Nasz zespół wciąż ma szansę na awans.

Krótka relacja, wypowiedzi Dariusza Gęsiora i Adama Buksy (źródło: pzpn.pl - Robert Musiałek)