Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > II liga (Kraków C) JM

Proszowianka Proszowice - Jastrzębiec Książ Wielki 2-3 (0-1)

2-3 ??? 73
JASTRZĘBIEC
: Paweł Rogala, Bartłomiej Plutecki, Mateusz Pełka (41 Daniel Lorek), Adam Włodarski (53 Patryk Zyguła), Kamil Ptak, Łukasz Zyguła, Wojciech Markowicz, Bartłomiej Ziętara (41 Damian Zyguła), Piotr Szych, Roman Portka, Michał Zegan.

Jastrzębiec już trzeci mecz ligowy wygrał wynikiem 3-2...

Goście otworzyli wynik w 13. minucie, kiedy Roman Portka wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na nim samym; silnym strzałem pewnie pokonał on bramkarza Proszowic.

Wyrównanie nastąpiło w 48. minucie po jednej z kontr. Po chwili było 1-2. Zza szesnastki strzelał Damian Zyguła, a ze skuteczną dobitką pospieszył Roman Portka. Po 10 minutach Jastrzębiec prowadził 3-1. Wysoki pressing zastosowany przez gości spowodował pomyłkę linii obrony proszowian, piłkę przejął Wojciech Markowicz, wyłożył ją na 16. metr, a Michał Zegan technicznym strzałem przerzucił bramkarza i umieścił futbolówkę w prawym narożniku bramki gospodarzy. W 73 minucie miejscowi zmniejszyli rozmiar porażki.