Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > II liga (Kraków C) JM

Jastrzębiec Książ Wielki - Słomniczanka Słomniki 3-2 (1-1)

2-2 ??? 60
3-2 Michał Zegan 70
JASTRZĘBIEC:
Paweł Rogala, Bartłomiej Plutecki, Szymon Plutecki, A. Włodarski, Daniel Lorek (41 Kamil Ptak), W. Markowicz, Bartłomiej Ziętara (46 Damian Zyguła), Piotr Szych, Łukasz Zyguła, Roman Portka, Michał Zegan.

W niedzielny, upalny dzień SKS Jastrzębiec na własnym stadionie pokonał Słomniczankę 3-2.

Pierwsza bramka padła dopiero w 30. minucie, gdy po podaniu Szymona Pluteckiego silnym strzałem zza szesnastki Bartłomiej Ziętara umieścił piłkę w siatce gości. 8 minut później Słomniczanka wyrównała.

W 50. minucie Roman Portka podał do Michała Zegana, a ten uderzeniem w "długi" róg pokonał bramkarza gości. Słomniczanie ponownie wyrównali 10 minut później. Zwycięski gol padł w 70. minucie. Bramkarz przyjezdnych odbił strzał Szymona Pluteckiego, ale skapitulował przy dobitce Michała Zegana.