Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > II liga (Kraków C) JM

Zwierzyniecki Kraków - Jastrzębiec Książ Wielki 2-2 (1-2)

2-2 Zawada 75 (karny)
ZWIERZYNIECKI:
Ryś, Olszewski, Kollar, Kutarnia, Płaneta, Kwoka, Smolak, Roganowicz, Wyroba, Korzeniak, Zawada.
JASTRZĘBIEC: Paweł Rogala, Bartłomiej Plutecki, Adam Włodarski, Daniel Lorek, Kamil Ptak (60 Krystian Rosół), Wojciech Markowicz (38 Damian Zyguła), Łukasz Zyguła, Piotr Szych, Szymon Plutecki (60 Michał Dudzicz), Roman Portka, Michał Zegan.

Pierwsza bramka padła już w 3. minucie. Wrzutkę Daniela Lorka wykorzystał Łukasz Zyguła i strzałem ponad rękami bramkarza dał prowadzenie gościom. Minutę później Zwierzyniecki wyrównał. W 27. minucie Piotr Szych z lewej strony boiska podał do Szymona Pluteckiego, a ten z ostrego kąta pokonał bramkarza miejscowych.

Wynik 2-1 dla Jastrzębca utrzymywał się do 75. minuty, kiedy sędzia podyktował rzut karny (zdaniem gości - wątpliwy) i gospodarze wyrównali stan bramkowy meczu. Żadnej z drużyn nie udało się już przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Jastrzębiec tym spotkaniem zakończył rundę jesienną, Zwierzynieckiemu pozostał jeszcze mecz z Orłem Iwanowice.