Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > II liga (Kraków C) JM
Jastrzębiec gromi Płomień2011-10-03 09:35:00

Płomień Jerzmanowice - Jastrzębiec Książ Wielki 2-10

Gole dla Jastrzębca: Michał Zegan 4, Roman Portka 2, Damian Zyguła, Łukasz Zyguła, Szymon Plutecki, Wojciech Markowicz

Juniorzy młodsi Jastrzębca rozgromili w niedzielę na wyjeździe Płomień Jerzmanowice aż 10-2.

Nic nie zapowiadało aż tak wysokiego wyniku tym bardziej, że pierwszą bramkę w 8. minucie strzelili gospodarze. Jastrzębiec wyrównał 4 minuty później, gdy Szymon Plutecki wykorzystał podanie Romana Portki i uderzył w "długi" róg bramki.

Jak padały kolejne gole?
21. minuta: 1-2
Pierwsze z czterech trafień Michała Zegana, którego podaniem obsłużył Szymon Plutecki.

27. minuta: 1-3
Wwrzutka z autu Szymona Pluteckiego, przejęcie piłki przez Romana Portkę, przejście trzech obrońców i silny strzał w "długi" róg bramki Płomienia.

Wynik I połowy: 3-1 dla gości. II połowa to ostrzał bramki miejscowych. W wyniku dużej skuteczności bramkarza Płomienia Jastrzębiec zdołał strzelić tylko 7 bramek.

44. minuta: 1-4
Strzał Michała Zegana trafia w słupek, ale dobitka Wojtka Markowicza jest skuteczna.

52. minuta: 1-5
Wrzutkę Piotra Szycha z lewego narożnika boiska wykorzystuje Michał Zegan i piłka tuż przy słupku znajduje drogę do siatki.

59. minuta: 1-6
Wojciech Markowicz przedłuża wybitą „piątkę”, piłkę przejmuje Roman Portka, doprowadza ją na 16. metr i silnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje bramkarza Płomienia.

62. minuta: 2-6
Szybka kontra Jerzmanowic i drugi gol dla gospodarzy.

64. minuta: 2-7
Bartłomiej Plutecki wybijając „piątkę” idealnie odnalazł na przedpolu gospodarzy Michała Zegana, który po opanowaniu piłki nie miał żadnych problemów z ponownym pokonaniem bramkarza miejscowych.

66. minuta: 2-8
Daniel Lorek wybijając piłkę z obrony podał ją do Łukasza Zyguły, który doszedł z nią na 5. metr i silnym strzałem nie dał bramkarzowi szans.

76. minuta: 2-9
wrzutka z prawego narożnika boiska zostaje na 16. metrze przyjęta przez Damiana Zygułę, a ten silnym, technicznym strzałem celnie strzela do siatki.

77. minuta: 2-10
Łukasz Zyguła strzela w kierunku bramki, piłka odbija się od pleców obrońcy Płomienia, ląduje na 11. metrze, a tu czekający Michał Zegan wolejem ładuje ją do siatki gospodarzy.