Jastrzębiec Książ Wielki - Orzeł Iwanowice 5-4 (1-4)

4-4 Adrian Bróg 60
5-4 Patryk Kaźmierczyk 72
JASTRZĘBIEC
: P. Rogala - A. Bróg, M. Dragan, P. Kaźmierczyk, P. Lewiński, K. Nowak (27 W. Markowicz), B. Plutecki, Sz. Plutecki, R. Portka, T. Szczudło, A. Włodarski oraz D. Nogieć.

Pierwsza bramka padła w 10. minucie, gdy po wrzutce Kaźmierczyka Bróg "okiwał" bramkarza Orła i pewnym strzałem otworzył wynik. Kolejne cztery gole praktycznie w identyczny sposób (po błędzie obrońcy) strzelili przyjezdni i do przerwy było 1-4.

Po wznowieniu gry w II połowie Jastrzębiec strzelił bramkę, ale sędzia nie jej uznał dopatrując się spalonego. Ta decyzja arbitra dodatkowo zmobilizowała miejscowy zespół do gry i minutę później Bróg zagrał w okolice 11. metra, a Markowicz wpakował piłkę do bramki gości.

W 50. minucie kontaktowego gola zdobył Portka, który przejął futbolówkę wybitą przez obrońców Orła przed własne pole karne i mocnym strzałem pokonał bramkarza Iwanowic. Wyrównał 10 minut później Bróg, który dostał podanie od Markowicza z prawego narożnika boiska i skierował piłkę do pustej bramki.

Najładniejsza technicznie, jednocześnie dająca zwycięstwo Jastrzębcowi bramka została strzelona przez Kaźmierczyka. Z wolnego (za faul na Brogu), bitego z ok. 20 m z lewej strony boiska, trafił w prawy górny róg bramki.

Pomimo wzmożonych ataków z obu stron wynik końcowy, 5-4 dla gospodarzy, nie uległ już zmianie.