Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > II liga (Kraków B) JM

Bronowianka Kraków - Zieleńczanka Zielonki 2-4

Gole: Orzechowski, Motak - Żyborski, Mosur, Marcin Galos 2

BRONOWIANKA: Pacuła, Bartosik, Boruta (Baliga), Pietrzyk, Wilkoński, Cholewa, Koźlak, Grotkowski, Motak, Orzechowski, Dębosz (Nazim).

ZIELEŃCZANKA: Michał Galos - Ćwikliński, Marek (Zębala), Paździor, Turek - Zelek, Mosur, Saltarski, Żyborski – Rożek (Krzywda), Marcin Galos.

Spotkania na stadionie Bronowianki rozgrywane było w tropikalnej temperaturze. W tych bardzo trudnych warunkach lepsza okazała się drużyna Zieleńczanki, która pewnie pokonała gospodarzy 4-2.

Jako pierwszy do bramki gospodarzy trafił Żyborski wykorzystując głową świetne zagranie z rogu Saltarskiego. Kilka minut później na 2-0 podwyższył Mosur nie dając bramkarzowi szans w starciu sam na sam. Trzecią bramkę dołożył Marcin Galos, który kilka minut przed końcem także wpisał się na listę strzelców zamykając tym samym wynik spotkania.

- Bardzo cieszy dobra postawa całej drużyny, ale przede wszystkim skuteczność w ataku. Cieszy także fakt, że w czterech rozegranych meczach od początku tej rundy zdobyliśmy aż 16 bramek - powiedział Bartłomiej Pytlik, trener Zieleńczanki.