Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > II liga (Kraków B) JM

Milenium Skawina - Pozowianka Pozowice 1-6

0-4 Krzysztof Barcik

1-4 ???

1-5 Dominik Seremak

1-6 Tomasz Wyroba

Gospodarze na początku zaatakowali, ale bramkarz i obrońcy Pozowianki nie popełnili żadnych poważnych błędów. Wkrótce było 1-0, ale dla przyjezdnych. Krzysztof Barcik posłał długą piłkę do Adama Barcika, a ten przelobował golkipera Milenium. Wkrótce, po kolejnym podaniu Krzysztofa Barcika, bramkę w podobny sposób zdobył Mateusz Stokłosa.

Po kilku minutach II połowy było już 3-0 dla Pozowianki. Tomasz Wyroba zagrał długą, dokładną piłkę do Mateusza Stokłosy, a ten wykorzystał dobrą sytuację. Skawinianie cały czas atakowali, jednak Grzegorz Ciapa rozgrywał świetny mecz na obronie. Po jednej z akcji gości sędzia podyktował wolnego z 20 m. Krzysztof Barcik uderzył precyzyjnie na 4-0. Przeciwnicy zaczęli atakować większą liczbą zawodników, co poskutkowało w końcu strzeleniem honorowej bramki.

Goście odpowiedzieli kolejnymi dwoma. Po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową podwyższył Dominik Seremak, a następnie po wrzutce K. Barcika w pole karne Tomasz Wyroba sprytną główką pokonał bramkarza po raz szósty.