Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > I liga (Tarnów I) JM

Okocimski Brzesko - Orzeł Dębno 6-0 (4-0)

Mecz rozpoczął się od obustronnych ataków na bramkę przeciwnika, lecz pierwsi swój cel osiągnęli zawodnicy z Brzeska. Bardzo silny strzał na bramkę Dębna oddał Damian Stąsiek, piłka po drodze odbiła się od obrońcy, a Maciej Marcinów efektownym „szczupakiem” umieścił ją w siatce. Drugą bramkę również zdobył Maciej Marcinów w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Juniorzy z Brzeska nie przestawali atakować. Podanie z połowy boiska otrzymał Maciej Marcinów, który prostopadłym podaniem obsłużył Kamila Legutko, a ten nie dając żadnych szans bramkarzowi gości pięknym strzałem w prawy dolny róg bramki zdobył trzecia bramkę dla gospodarzy. Krótko przed przerwą na indywidualną akcję zdecydował się Konrad Kurzywilk, prowadząc piłkę od połowy boiska mijał kolejnych rywali i pewnym strzałem ustalił wynik pierwszej połowy na 4-0.

Po przerwie do ataków rzucili się goście, którzy za wszelką cenę chcieli zdobyć bramkę, lecz bardzo dobrze spisywali się obrońcy i bramkarz z Brzeska. Do około 50 minuty to typowy mecz walki, lecz żadna z drużyn nie mogła zakończyć swoich akcji golem. Wtedy trener zespołu z Brzeska - Jan Chrabąszcz - dokonał  zmian taktycznych wprowadzając pięciu nowych zawodników. Zmiennicy świetnie wprowadzili się do gry i powoli przewaga gospodarzy była coraz większa. Po wrzutce w pole karne świetną grą głową popisał się Mateusz Krokosz, po uderzeniu którego piłka zmierzała na długi słupek, gdzie czekał Bartosz Piwowarski, który główką zdobył 5 bramkę. Następnie bardzo dobrze został wykonany stały fragment gry – rzut rożny; Kamil Legutko krótko zagrał do Krzysztofa Kozdronia, ten wrzucił futbolówke w pole karne, a Mateusz Stolarz głową ustalił wynik meczu na 6-0.