Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków) JM
Piłka szukała Motaka

Wawel Kraków - Puszcza Niepołomice 5-1 (4-0)

1-0 Kielar 2
2-0 Motak 7
3-0 Motak
4-0 Majgier
4-1 D. Baran 62 (karny)
5-1 Majgier

Sędziował Wiktor Dąbrowski.
WAWEL: Szarek (72 Kiupowski) - Jaskowski, Kielar, Kapusta (70 Kapanowski), Marczyk - Witkowski(54 Szpetnar), Widor, Pacuła (57 Ogorzałek), Motak (41 Zegarek), Wcisło (41 Błoński).

W rozegranym w niedzielne popołudnie meczu I ligi juniorów młodszych gospodarze pewnie pokonali rówieśników z Niepołomic.

Pierwsza bramka padła w 2. minucie. Jaskowski dośrodkował z kornera, a piłkę na "długim" słupku do bramki skierował Kielar. W 7. minucie z drugiego narożnika centrował Pacuła, a akcję zamknął celnym strzałem Motak. Kolejne trafienie, po zagraniu Witkowskiego, było również dziełem Motaka, którego w tym meczu piłka szukała w polu karnym. Wynik do przerwy ustalił Majgier ładnym strzałem zza pola karnego.

W drugiej połowie Wawel nadal posiadał przewagę, ale usatysfakcjonowany prowadzeniem grał wolniej i mniej skutecznie. Stworzyło to gościom okazje do kilku szybkich ataków, które kończyły się jednak na dobrze dysponowanym Szarku. Udało się młodym zawodnikom Puszczy zdobyć honorowego gola w 62. minucie, kiedy po faulu Kapusty w polu karnym "jedenastkę" na bramkę zamienił Damian Baran. Ostatnie słowo należało jednak do Wawelu, a konkretnie do Majgiera, który silnym strzałem w "długi" róg ustalił wynik meczu.


pw

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty