Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków) JM
W nowych strojach po zwycięstwo

Wawel Kraków - Pogoń Skotniki 6-1 (3-0)

1-0 Witkowski 1
2-0 Szpetnar 10
3-0 Wcisło 17
4-0 Wcisło 43
5-0 Motak 49
6-0 Motak 56
6-1 ??? 60

Sędziował Mariusz Ocieczek.
WAWEL: Szarek - Majgier, Kielar, Kapusta (62 Jędrygas), Ogorzałek (41 Jaskowski) - Szpetnar, Widor, Pacuła (41 Marczyk), Witkowski - Błoński (41 Motak), Wcisło (47 Zegarek).

W meczu 8. kolejki zespół juniorów młodszych Wawelu, debiutujący w nowych, efektownych strojach, pewnie pokonał drużynę ze Skotnik.

Pierwsza bramka padła po niespełna minucie. Po bardzo składnej akcji piłkę z lewej strony boiska otrzymał Wcisło, zagrał na 15. metr do Błońskiego, ten przedłużył do Witkowskiego, który pięknym strzałem (piłka odbiła się od poprzeczki) zdobył gola. Gospodarze dłużej utrzymywali się przy piłce i co chwilę gościli pod bramką skotniczan. W 10. minucie rzut rożny wykonywał Pacuła, a strzelał Szpetnar, tym razem futbolówka odbiła się od słupka i ugrzęzła w siatce. W 17. minucie strzelał Błoński, a odbitą przez bramkarza piłkę do bramki skierował Wcisło.

Po przerwie Wawel dołożył kolejne trzy gole. W 43. minucie po podaniu Szpetnara kolejną bramkę zdobył Wcisło. W 49. minucie znów asystował Szpetnar, a do siatki trafił Motak. Ten sam zawodnik zdobył szóstą bramkę dla wojskowych dobijając piłkę po rzucie wolnym wykonanym przez Jaskowskiego. Strzelanie zakończyli goście zdobywając honorowego gola po pięknym strzale, po którym piłka wylądowała w samym "okienku" bramki Szarka.
pw

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty