Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)

Garbarz Zembrzyce - Soła Oświęcim 3-3 (2-1)

2-1 Sadowski 29 (karny)

2-2 Nowak 42

3-2 Sadowski 63

3-3 Stróżak 71

Sędziowali: Krzysztof Budnik - Mirosław Szarota, Paweł Garguła (Nowy Sącz). Żółte kartki: Sadowski, Ł. Puda, Kastelik, Kotlarczyk - Czarnik, Sałapatek, Janeczko, Stanek, Skrzypek.

GARBARZ: Obłaza - Ł. Puda, Szewczyk, Kastelik, Gasek - Nawrocki (46 Kotlarczyk), Jurasz, Kasiński, Pacyga (46 Gaździcki) - S. Puda, Sadowski (85 Wyrobek).

SOŁA: K. Talaga - Ząbek, Sałapatek, Skrzypek, M. Nowak - Stanek, Janeczko (74 Jasiński), Biskup, Stróżak (77 Domański) - Snadny (57 Niewiedział), Cygnar.

Garbarz przystąpił do spotkania osłabiony brakiem Grzegorza Talagi, który przebywa na testach w gdańskiej Lechii.

Mecz dobrze ułożył się dla gości, którzy objęli prowadzenie już w 5 minucie - Stróżak strzałem z dystansu pokonał Obłazę. Zespół z Zembrzyc mógł odpowiedzieć 5 minut później, ale po rogu Nawrockiego piłkę po uderzeniu głową Kasińskiego obronił Talaga. W 21 minucie Cygnar powinien wyprowadzić gości na dwubramkowe prowadzenie, bowiem minimalnie chybił.

W 26 minucie  był remis - po dośrodkowaniu Gasek z bliskiej odległości pokonał golkipera przyjezdnych. Po kilkudzisięciu sekundach miejscowi cieszyli się z kolejnego gola. Bramkarz Talaga sfaulował Sadowskiego, który wykorzystał rzut karny. Tuż przed przerwą na 2-2 wyrównał Nowak (po akcji Stróżaka), któremu pozostało dołożyć nogę do piłki.

Po zmianie stron emocji nadal nie brakowało. W 63 minucie Garbarz po raz kolejny wyszedł na prowadzenie - po rzucie wolnym "główkował" Kasiński, futbolówkę wprawdzie sparował Talaga, ale po dobitce głową Sadowskiego był już bez szans. Wynik na 3-3 ustalił Stróżak, którego obsłużył z boku Cygnar.