Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)

Iskra Klecza Dolna – MKS Trzebinia/Siersza 7-4 (3-0)

Bramki: Dobisz 2, Smagło 2, Kukieła 2, Kryjak - Sieczko, Czyszczoń, Pająk, Giermek

Sędziował Michał Matyjaszek z Oświęcimia. Żółte kartki: Pindel, Drechny - Ołownia . Czerwone kartki: Czyszczoń (66, faul), Ołownia (87, druga żółta kartka).

ISKRA: Kawaler - Kozioł, Pindel (86 Dudała), Drechny, Nowak - Dobisz (81 Wysogląd), Smagło, Bajorek (77 Niewidok), Kryjak (82 Czacicki) - Lipka, Kukieła.

TRZEBINIA: Wilk – Kalinowski, Ołownia, Sieczko, Szczepanik – Czyszczoń, Lickiewicz (20 Kukla, 62 Muras), Pająk (69 Piskorz), Kowalik – Giermek, Krawczyk.

Tak udanej inauguracji mało kto w Kleczy się spodziewał. Iskra wygrała z kandydatem do awansu - MKS Trzebinia/Siersza aż 7-4! Warto więc odnotować udany debiut w roli grającego trenera Filipa Niewidoka.

Już pierwsza akcja przyniosła gospodarzom prowadzenie - z około 35 metrów Dobisz przelobował źle ustawionego bramkarza. W 10 minucie było już 2-0 po kontrataku i wykończeniu Kukieły.

Po przerwie więcej z gry mieli przyjezdni, ale to Iskra strzelała bramki. I to ładne, jak choćby trafienie w "okienko" z wolnego Smagły. Goście kończyli spotkanie w dziewięciu po czerwonych kartkach dla Czyszczonia i Ołowni.