Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)

Borek Kraków - Soła Oświęcim 0-1 (0-0)

0-1 Wojciech Jamróz 58

Sędziował: Sebastian Wiśniowski (Tarnów). Źółte kartki: Anton, Dąbrowski, Kupiec, Kagize - Skrzypek, Jasiński. Widzów 80.

BOREK: Macheta - Zawartka, Kupiec, Jatczak (64 Pawełczak), Popowicz - Anton (75 Kagize), K. Pachacz (58 Józkowicz), Dąbrowski, Banaszek (68 Pasternak) - Bagnicki, Filipek.

SOŁA: Talaga - Stanek, Baluś, Skrzypek, Jamróz - M. Nowak (72 Domański), Stemplewski, Cygnar, Ząbek (90+4 Mika) - Jasiński (68 Niewiedział), Snadny (90 Biskup).

W pierwszym meczu sezonu 2012/2013 piłkarze Borku ulegli na własnym terenie Sole Oświęcim 0-1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 58 minucie Jamróz. Gospodarze mogli wyrównać w 90 minucie. W polu karnym gości Sebastian Domański faulował Denisa Kagize i sędzia wskazał na "wapno". Do piłki podszedł Piotr Bagnicki, ale jego uderzenie z 11 metrów obronił Talaga, który do Soły przybył zaledwie kilka dni temu.

Gospodarze mieli okresy dobrej gry i byli bliscy siegnięcia po jeden punkt. - Remis byłby najbardziej sprawiedliwy - podsumował szkoleniowiec Borku, Marek Gój.