Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)
Rezerwy Cracovii ratują remis z Jutrzenką w doliczonym czasie gry (FOTO)2013-04-14 13:21:00 AnGo

W niedzielnym meczu IV ligi krakowsko-wadowickiej, rezerwy Cracovii zremisowały z Jutrzenką Giebułtów 1-1. Wyrównującego gola "Pasy" strzeliły w szóstej minucie doliczonego czasu gry.

Zespół z Giebułtowa od początku sprawiał lepsze wrażenie i wydawało się, że pewnie sięgnie po komplet punktów. W 18 minucie kiks obrońcy Cracovii, który się potknął i upadł na murawę sprawił, że Wojdała miał otwartą drogę do bramki. Popędził na Skrzeszewskiego i strzelił obok niego, ale mało precyzyjnie i piłka trąciła zewnętrzną część słupka. Ten sam piłkarz w 37 minucie ponownie stanął przed golkiperem "Pasów" i trafił wprost w niego!

Siedem minut po przerwie Wojdała wreszcie skorzystał z prezentu. Ani obrońcy, ani Skrzeszewski nie wystartowali do piłki, więc przejął ją napastnik Jutrzenki i ulokował w siatce. Od tego momentu przyjezdni więcej uwagi poświęcili defensywie i oddali inicjatywę krakowianom, a w końcówce gra na czas sporo kosztowała. Sędzia Ziach doliczył cztery minuty, a następnie dwie kolejne po kontuzji Tabaka, który długo leżał na murawie. I wówczas Kłusek z wolnego wrzucił piłkę w pole karne, strącił ją Pająk, a Wzorek z najbliższej odległości posłał do siatki obok nogi Muchy.

Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 1-1 (0-0)

0-1 Wojdała 52

1-1 Wzorek 90+6

Sędziowali: Rafał Ziach - Dariusz Pokwiczał, Janusz Krupnik (wszyscy Kraków). Żółte kartki: Pająk - Nocoń, Tabak, Powroźnik. Widzów 130.

CRACOVIA: Skrzeszewski - Czernecki (88 Wzorek), Duszyk, Kuligowski, Jaroszyński - Kapustka (75 Darowski), Zieliński, Kłusek - Pająk, Krasuski (65 Kotwica), Szewczyk.

JUTRZENKA: Mucha - Kupiec, Powroźnik, Kowalczyk, Nocoń - Szaroń (86 Łysek), Tabak (90+4 Kroczek), Wtorek, Kiełb - Domagalski (81 Kozub), Wojdała.