Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)

Nowy Hutnik Nowa Huta - Orzeł Piaski Wielkie 2-0 (2-0)

1-0 Nawrot 11 (karny)

2-0 Stanek 37

Sędziował W. Curyło (Kraków). Żółte kartki: Gamrot – S. Guzik, Mróz, Załęga. Widzów 900.

HUTNIK: Kusak – Antoniak, Jurkowski, Lipowiecki, Urbaniec – Nawrot, Gamrot, Buras (76 Wrona) - Białkowski (89 Krawczyk), Ł. Cichy (72 Zdziński), Stanek (81 Kozak).

ORZEŁ: Szymacha – S. Guzik (54 M. Bieńkowski), Załęga, Ciepły, Targosz – Petho (81 Kwaśniak), Łazarczyk (57 Grzybczyk), Mróz, J. Guzik - Wajda - Adamczyk (76 Łabuś).

To był ostatni mecz drugiej kolejki czwartej ligi krakowsko-wadowickiej. Hutnik szybko objął prowadzenie z rzutu karnego podyktowanego za faul S. Guzika na Cichym, a w 37 minucie było już 2-0, bowiem Stanek wykorzystał sytuacje jeden na jeden. Po przerwie gospodarze starali się szanować piłkę, a podopieczni Marka Holochera dążyli do zdobycia kontaktowego gola, co ostatecznie się nie udało, choć w 80 minucie Wajda przymierzył z wolnego w poprzeczkę.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 20 i było rozgrywane przy sztucznym świetle.