Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > III liga (Kraków-Kielce)
Szkolne błędy wieliczan i porażka w Skarżysku

Granat Skarżysko - Górnik Wieliczka 3-0 (1-0)

1-0 Fryc 25

2-0 Gajos 47

3-0 Kaczmarek 80

Sędziował Marcin Bąk (Kielce). Żółte kartki: Fryc, Chrzanowski - Ł. Domoń, Jamka, Dziedzic, Bułat. Widzów 150.

GRANAT: Majcherczyk - Chrzanowski, Grunt, Basąg, Łatkowski, Ryński (60 Kaczmarek), Strzębski (46 Rzeszowski), Imiela, Banaszek (73 Taler), Gajos, Fryc (82 Tobiszewski).

GÓRNIK: Czapla - Ł. Domoń, Dziedzic, Zajda, M. Domoń, Ptak (46 Guzik), Sikora, Jamka (46 Górecki), Bułat (75 Winiarski), Łyduch, Kawaler (70 Skiba).

Po dobrym meczu z Dalinem Myślenice (3-0) Górnik Wieliczka przegrał dziś w odwrotnych rozmiarach wyjazdowe spotkanie z Granatem. Komentuje trener Górnika, Robert Włodarz: - Przegrał, bo znów zostały popełnione szkolne błędy w obronie. Z Dalinem było z naszą grą defensywną w porządku, jak widać trwało to krótko. Do 25. minuty nic specjalnego nie działo się na boisku. I wtedy do wybicia piłki szykował się Czapla, ale wszedł mu w paradę Dziedzic i nieszczęście było gotowe.

- Zaraz na początku drugiej połowy wybijał piłkę bramkarz gospodarzy. Kopnął daleko, w posiadanie futbolówki wszedł Gajos i przelobował Czaplę. Gol na 3-0 padł po zagraniu z rzutu wolnego, na piłkę nabiegł któryś z graczy rywali i trafił do siatki. Z naszej strony miał stuprocentową okazję Bułat. Gdyby ją wykorzystał, może odwróciłby losy meczu. Ale, powtarzam, nie wolno w aż tak zły sposób grać pod własną bramką.