Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > II liga (wschód)
Szreniawa po raz drugi ograła Puszczę2012-02-27 08:30:00

Szreniawa Nowy Wiśnicz – Puszcza Niepołomice 4-0 (4-0)

Bramki: Kozieł 2, Szwajdych, Tarasek
SZRENIAWA: Brzeziański – Kopyść, Pasionek, Sane, Tarasek – Kozieł, Pietras, Batko, Skórski – Keshi, Szwajdych. Po przerwie grali: Bubetty, Cygnarowicz, Wojewoda, Czajka, Polek, Lupa, Dunaj.
PUSZCZA: Wnęk - Cichoń, Kołodziej, Kowalski, Morawski - Majcherczyk, Balawender, Testowany, Zawodnik testowany - Moskwik, Testowany.
W rozgrywanym na obiekcie w Skotnikach meczu sparingowym Szreniawa Nowy Wiśnicz pokonała po raz drugi w okresie przygotowawczym drugoligowy zespół Puszczy Niepołomice. W pierwszym meczu wiśniczanie okazali się lepsi o jedną bramkę, wygrywając 2-1, a tym razem pokonali swych rywali aż 4-0, strzelając wszystkie gole w pierwszej połowie.
Puszcza Niepołomice przed spotkaniem ze Szreniawą rozgrywała sparing ze Szczakowianką Jaworzno. Mecz zakończył się remisem 1-1, a warto dodać, że Tomasza Księżyc nie wykorzystał rzutu karnego (efektowna obrona Sławomira Jeziorka ze Szczakowej).
Kolejnym sparingpartnerem Szreniawy będzie jej ligowy rywal – Dalin Myślenice. Spotkanie w przyszłą sobotę w Myślenicach.