Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > II liga (wschód)
Okocimski pokonał Dalin Myślenice2012-02-18 17:25:00

W sparingu rozgrywanym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Myślenicach II-ligowy Okocimski Brzesko pokonał trzecioligowca Dalin Myślenice 2-0.

Dalin Myślenice – Okocimski Brzesko 0-2 (0-1)

DALIN: Szwiec- Tokarz, Cygal, testowany (Kupiec), Senderski- E. Bałucki, Płonka, Muniak, Litewka- Kęsek, Biel oraz Wojtan, Kościelnik, G. Bałucki, Górka, Nowak, Kostruch, testowany (Dąbrowa).
OKOCIMSKI: Kozioł - Szymonik, Jacek, Cegliński, Wawryka, Darmochwał, Litwiniuk, Dynarek, Wieczorek, Oświęcimka, Smółka. Po przerwie zagrali: Mieczkowski, Pyciak, Baliga, Urbański, Pawłowicz, Trznadel, Ogar, Krzak.

Całe spotkanie w Okocimskim zagrał m.in Dawid Dynarek, który nie tak dawno borykał się z drobną kontuzją. W szeregach „Piwoszy” zabrakło natomiast leczącego nadal uraz Wojciecha Wojcieszyńskiego.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Konrad Wieczorek, który wykorzystał błąd bramkarza i ładnym strzałem w długi róg trafił do bramki. „Piwosze” mogli schodzić na przerwę z wyższym prowadzeniem, ale piłka po strzale Radosława Jacka zatrzymała się tylko na poprzeczce, a uderzenie Piotra Darmochwała obronił bramkarz. W
W drugich 45 minutach lider Okocimski nadal dyktował warunki, ale zdobył tylko jedną bramkę - Paweł Pyciaka zachował zimną krew w sytuacji sam na sam z bramkarzem myśleniczan. Do protokołu meczowego powinni wpisać się jeszcze: Mateusz Urbański oraz Tomasz Ogar, ale ten pierwszy trafił w poprzeczkę, a drugi posłał futbolówkę nieznacznie obok słupka, nieskutecznie dobijając próbę Roberta Trznadela.

Następny test Okocimskiego za cztery dni, kiedy to na boisku Nadwiślanu w Krakowie, OKS zmierzy się z Garbarnią Kraków.