Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > I liga

Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań 0-1 (0-1)

Sędziował Jacek Małyszek (Lublin). Żółte kartki: Szczepański - Marciniak.
SANDECJA:
Cabaj - Wilczyński, Mateusz Kowalski, Petran (74 Młynarczyk), Marcin Kowalski - Świątek (46 Szczepański), Zinyak (65 Montero), Mroziński, Burkhardt, Wiśniewski - Aleksander.
WARTA: Lis - Bartczak, Mysiak, Wichtowski, Kosznik - Magdziarz, Marciniak, Grzeszczyk, Trochim (89 Ciach), Bartoszak (77 Giel) - Pawłowski (72 Jakóbowski).

Nadal nic dobrego w Nowym Sączu. Sandecja przegrała 0-1 z Wartą Poznań w 14. kolejce I ligi. Z ciekawostek - mecz prowadziło dwóch sędziów głównych. Jacka Małyszka, który doznał kontuzji,  musiał zastąpić sędzia techniczny Radosław Wąsik.

Warta prowadziła po pierwszej połowie, w 35 min po dośrodkowaniu Pawłowskiego Bartoszak pokonał Cabaja. To nie była porywająca część meczu, a już w wykonaniu Sandecji całkiem zła.

Po przerwie gospodarze nie odrobili straty, choć prezentowali się nieco lepiej. Groźniej pod bramką Warty było zwłaszcza przy rzutach wolnych w wykonaniu Burkhardta, ale jego koledzy nie zrobili z nich jednak pożytku. W doliczonym czasie do siatki trafił wprawdzie Wiśniewski, ale ze spalonego i gol nie został uznany.