Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > I liga

Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz 2-2 (1-0)

1-0 Paweł Giel 16, karny

2-0 Krzysztof Bartoszak 27, karny

2-1 Patryk Tyszyński 41

2-2 Arkadiusz Czarnecki 82

Sędziował Łukasz Bednarek (Koszalin). Żółte kartki: Wilczyński, Pogonowski, Jakóbowski - Makuch, Nowak.
WARTA: Lis - Wilczyński, Wichtowski, Bartkowiak, Gajda - Trojanowski (85 Czoska), Ngamayama, Giel (81 Onsorge), Pogonowski, Jakóbowski - Bartoszak.
SANDECJA: Cabaj - Makuch, Czarnecki, Duda, Mójta - P. Nowak, Bębenek (90 Čertík), Mroziński, Giel (85 Kurczynski), Kosiorowski (74 Borovićanin) - Tuszyński.

Sandecja Nowy Sącz dogoniła Wartę w meczu 31. kolejki I ligi, remisując z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie 2-2. Punkt przybliża sądeczan do utrzymania, ale jeszcze nie są go pewni.

Poznański zespół prowadził 2-0 po dwóch rzutach karnych w pierwszej połowie - najpierw za faul Makucha, a potem rękę Kosiorowskiego. Sądeczanie kontakt złapali już przed przerwą dzięki bramce Tuszyńskiego, a parę minut przed końcem po trafieniu Czarneckiego wyrównali.