Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > I liga

Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2-1 (1-0)

1-0 Wojciech Kędziora 13 (karny)

2-0 Wojciech Lisowski 80

2-1 Arkadiusz Aleksander 88

Sędziował Krzysztof Jakubik (Siedlce). Żółte kartki: Cicman, Urban, Trela, Kędziora - Petran, Gawęcki, Kosiorowski. Czerwona kartka - Matras (90). Widzów 4136.

PIAST: Trela - Lisowski, Krzycki, Klepczyński, Matras - Cicman (86 Bzdęga), Urban, Alvaro Jurado, Podgórski - Ruben Jurado (89 Buryan), Kędziora (81 Docekal).

SANDECJA: Bieszczad - Fechner, Zlatohlavy, Frohlich, Woźniak - Majkowski (65 Leśniak), Gawęcki (65 Wiśniewski), Petran (67 Trochim), Kosiorowski - Burkhardt, Aleksander.

Pierwsza bramka padła już w 13 minucie z rzutu karnego podyktowanego za faul Woźniaka na Cicmanie. Na 2-0 wynik podwyższył z rzutu wolnego Lisowski; futbolówka po drodze odbiła się od któregośc z graczy i zmyliła Bieszczada. Na kilka minut przed końcowym gwizdkiem, w zamieszaniu, z bliska Aleksander umieścił piłkę w siatce. Na ewentualne wyrównanie zabrakło Sandecji czasu...