Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > Ekstraklasa

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów 1-0 (0-0)

1-0 Sebastian Ziajka 58

Sędziował Daniel Stefański (Bydgoszcz). Żółta kartka: Sourek.
PODBESKIDZIE: Zajac, Sokołowski, Dancik (46 Sourek), Konieczny, Król, Ziajka, Nather, Łatka, Patejuk (61 Sacha), Cohen (90+2 Rogalski), Demjan.
GKS: Sapela, Fonfara, Lacić, Szmatiuk, Tanevski, Wróbel (76 Kuświk), Baran, Zbozień (69 Nowak), Sawala, Kosowski, Żewłakow (64 Buzała).

W I połowie bliżsi zdobycia bramki byli goście. W 27. minucie z ostrego kąta w słupek trafił Sawala. Po przerwie zaatakowali bielszczanie. W 55. minucie po strzale Ziajki bramkarz bełchatowian odbił piłkę przed siebie, ale główka Patejuka była niecelna. Niebawem było 1-0. Po bardzo ładnej akcji "Górali" Ziajka lewą nogą uderzył przy słupku. W końcówce GKS zepchnął miejscowych do defensywy, ale nie zdołał wyrównać.