Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > Ekstraklasa

GKS Bełchatów - Lech Poznań 1-0 (0-0)

1-0 Jacek Popek 63

Sędziował Hubert Siejewicz (Białystok). Żółte kartki: Tanevski, Bocian, Późniak, Drzymont (GKS) - Arboleda (Lech).
GKS: Sapela - Tanevski, Lacić, Drzymont, Popek, Da Silva, Gol (82 Fonfara), Bocian, Małkowski, Poźniak (85 Nowak), Żewłakow (55 Kuświk).
LECH: Burić - Kikut, Arboleda, Bosacki, Henriquez, Peszko (67 Tshibamba), Drygas, Kriwiec, Kiełb (83 Gancarczyk), Stilić, Rudnevs (67 Wichniarek).

GKS Bełchatów wygrał 1-0 z Lechem Poznań w pierwszym niedzielnym spotkaniu 8. kolejki Ekstraklasy. Jedyną bramkę meczu strzelił w 63 minucie Jacek Popek po wolnym pośrednim podyktowanym w kontrowersyjnej sytuacji przez sędziego Huberta Siejewicza.

Bohater meczu: Jacek Popek (GKS)
Obrońca "Brunatnych" przez całe spotkanie grał pewnie w defensywie, a w 63. minucie strzelił gola zapewniającego GKS-owi zwycięstwo.

Tak padła bramka:
1-0 Popek 63
Rzut wolny pośredni dla gospodarzy w polu karnym Lecha. Małkowski wysunął piłkę Popkowi, a ten piekielnie mocnym strzałem umieścił ją w samym okienku bramki "Kolejorza".