Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > C klasa (Myślenice)
3 gole i 3 punkty Lubomira2011-05-22 17:43:00

Lubomir Wiśniowa - Sieprawianka Siepraw 3-1 (1-0)

3-1 Pietrzyk 87

Żółte kartki: M.Rokosz, Ślusarczyk, Łacny - Galas. Widzów 50.
LUBOMIR: Weszka - Polak, Sambor, Furgał, T. Kowal - Szymoniak, M. Rokosz, M. Kowal, Ślusarczyk - Ł. Rokosz, Łacny.
SIEPRAWIANKA: Homel - Ksok, Kowalczyk, Stryszowski, Sołtys (40 Zając) - Szablowski (40 Suder), Tylek, Surma, Lenczowski - Pietrzyk, Galas.

Zajmujący drugą pozycję w tabeli piłkarze Lubomira Wiśniowa pewnie pokonali zespół z Sieprawia 3-1.

Zwycięstwo gospodarzy ani przez moment nie było zagrożone, choć na pierwszego gola długo musieli czekać, bo aż do 39. minuty. Po przerwie szybko dołożyli drugiego i mecz był już rozstrzygnięty. Przed końcem Szymoniak podwyższył na 3-0, a chwilę później Pietrzyk uzyskał honorowe trafienie dla sieprawian.