Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > C klasa (Myślenice)

Huragan Stadniki - Lubomir Wiśniowa 4-2 (0-2)

1-2 Mistarz 61
2-2 P. Spytek 75
3-2 P. Spytek 81
4-2 P. Spytek 86

Sędziował Marian Banowski. Żółte kartki: P. Spytek, Góra, M. Spytek - Murzyn, Szymoniak, B. Kowal. Widzów 50.
HURAGAN: Knapik - Ł. Spytek, Góra (46 Piwowarczyk), D. Budyn, Mistarz - Mróz (85 Słabosz), M. Spytek, Ł. Budyn (60 Dudek), Janeczek (56 Marczak) - P. Spytek, Surma.
LUBOMIR: Rokosz - Polak (30 Murzyn), Sambor, M. Rokosz, T. Kowal - Szymoniak, M. Kowal, Ślusarczyk, Łacny - Ł. Rokosz, B. Kowal.

Udanie zainaugurowali nowy sezon w myślenickiej C klasie zawodnicy Huraganu Stadniki. Mecz jednak bardzo źle ułożył się dla gospodarzy, którzy po 20 minutach przegrywali 0-2 i nic nie wskazywało na to, że sięgną po 3 pkt. Goście obie bramki zdobyli po bardzo podobnych akcjach i kontrolowali przebieg meczu (jednak tylko w pierwszej połowie).

Po grze piłkarzy Huraganu w pierwszej części spotkania nie można było oczekiwać, że tego dnia zdobędą komplet punktów. Jednak w drugiej połowie w ich szeregach zabłysnął Piotr Spytek,
który skompletował klasyczny hat-trick. Wcześniej sygnał do ataku dla zespołu ze Stadnik dał Mistarz, który kapitalnym strzałem z dystansu zdobył bramkę kontaktową.