Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > C klasa (Kraków III)
Wyrównany mecz, ale wygrała rezerwa Liszczanki

Liszczanka II Liszki - Powiśle Ochodza 3-2 (3-0)

3-1 Łukasz Kapera (Karny)
3-2 Paweł Urban
LISZCZANKA: Kadula (46 Michalec) - Baran (46 Szewczyk), Klita, Lenart (50 G. Mądry), Kapusta - Budzaszek, Kruk, Sroka, Wlazło - Moryl, Sobesto (74 Czech).

POWIŚLE: Maślanka - Pospuła, Dybek, Ł. Sekuła (85 Lempart) - Cerek, Kapera, Urban, K. Piszczek(46 Płoskonka), Ł. Piszczek - Piskorz, M. Sekuła.

Mecz od początku był wyrównany, obie drużyny stwarzały sobie sytuacje, ale ich nie wykorzystywały. Dopiero pod koniec pierwszej połowy Liszczanka zdobyła bramki i to od razu aż 3, w tym jedną z karnego.

Po przerwie gra wyglądała podobnie aż do momentu gdy obrońca Liszczanki sfaulował w polu karnym Łukasza Piszczka. Sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Łukasz Kapera. Kilka minut później było już 3-2. Z pola karnego mocno uderzył Łukasz Piszczek, bramkarz obronił jego strzał, ale z dobitką Pawła Urbana głową już sobie nie poradził. Pod koniec spotkania Liszczanka mogła zdobyć kolejnego gola, lecz w bramce dobrze spisywał się Maślanka. W ostatniej akcji meczu bramkę mógł zdobyć Piskorz, ale jego strzał głową obronił bramkarz gospodarzy.