Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > C klasa (Kraków III)
Miechów: Rekordowe mistrzostwa2011-01-24 22:42:00

Do tegorocznych Halowych Mistrzostw Powiatu Miechowskiego 2011 zgłosiła się rekordowa ilość drużyn - 14! Oznacza to, że występ awizują wszystkie drużyny z terenu powiatu.


Turniej odbędzie się w niedzielę 6 lutego w nowo wybudowanej hali sportowej w Gołczy. Początek gier o 8.30, zakończenie imprezy - 9 godzin później.

Patronem medialnym mistrzostw organizowanych przez MKS Pogoń Miechów jest sportowetempo.pl

HALOWE MISTRZOSTWA POWIATU MIECHOWSKIEGO 2011 - Gołcza, 6 lutego 2011

GRUPA A:
Jastrzębiec Książ Wielki, Jaxa Jaksice, Spartak Wielkanoc-Gołcza, Zryw Przesławice
GRUPA B:
Spartak Charsznica, Czapla Czaple Małe, Nidzica Słaboszów, Olimpia Czaple Wielkie
GRUPA C:
Pogoń Miechów, Błękitni Falniów, Kapitol Racławice
GRUPA D:
Energia Kozłów, Strażak Przybysławice, Northstar Miechów

1/  8:30 Jastrzębiec Książ Wielki – Jaxa Jaksice /gr. A/
2/  8:50 Spartak Charsznica – Czapla Czaple Małe /gr. B/
3/  9:10 Pogoń Miechów – Błękitni Falniów /gr. C/
4/  9:30 Spartak Wielkanoc-Gołcza – Zryw Przesławice /gr. A/
5/  9:50 Nidzica Słaboszów – Olimpia Czaple Wielkie /gr. B/
6/ 10:10 Energia Kozłów – Strażak Przybysławice /gr. D/
7/ 10:30 Jastrzębiec Książ Wielki – Spartak Wielkanoc-Gołcza /gr.A/
8/ 10:50 Spartak Charsznica – Nidzica Słaboszów /gr. B/
9/ 11:10 Pogoń Miechów – Kapitol Racławice /gr. C/
10/ 11:30 Jaxa Jaksice – Zryw Przesławice /gr. A/
11/ 11:50 Czapla Czaple Małe – Olimpia Czaple Wielkie /gr. B/
12/ 12:10 Energia Kozłów – Northstar Miechów /gr. D/
13/ 12:30 Jastrzębiec Książ Wielki – Zryw Przesławice /gr. A/
14/ 12:50 Spartak Charsznica – Olimpia Czaple Wielkie /gr. B/
15/ 13:10 Błękitni Falniów – Kapitol Racławice /gr. C/
16/ 13:30 Jaxa Jaksice – Spartak Wielkanoc-Gołcza /gr. A/
17/ 13:50 Czapla Czaple Małe – Nidzica Słaboszów /gr. B/
18/ 14:10 Strażak Przybysławice – Northstar Miechów /gr. D/

ĆWIERĆFINAŁY:
19/ 14:30 Zwycięzca grupy A – Druga Drużyna grupy B
20/ 14:50 Zwycięzca grupy B - Druga Drużyna grupy A
21/ 15:10 Zwycięzca grupy C – Druga Drużyna grupy D
22/ 15:30 Zwycięzca grupy D - Druga Drużyna grupy C

PÓŁFINAŁY:
23/ 15:50 Zwycięzca meczu nr 19 - Zwycięzca meczu nr 21
24/ 16:10 Zwycięzca meczu nr 20 - Zwycięzca meczu nr 22

MECZ O TRZECIE MIEJSCE:
25/ 16:30 Przegrany meczu nr 23 - Przegrany meczu nr 24

FINAŁ:
26/ 16:50 Zwycięzca meczu nr 23 - Zwycięzca meczu nr 24

ROZDANIE NAGRÓD:
17:10

Terminarz w poszczególnych grupach
GRUPA A

1/  8:30 Jastrzębiec Książ Wielki – Jaxa Jaksice
4/  9:30 Spartak Wielkanoc-Gołcza – Zryw Przesławice
7/ 10:30 Jastrzębiec Książ Wielki – Spartak Wielkanoc-Gołcza
10/ 11:30 Jaxa Jaksice – Zryw Przesławice
13/ 12:30 Jastrzębiec Książ Wielki – Zryw Przesławice
16/ 13:30 Jaxa Jaksice – Spartak Wielkanoc-Gołcza

GRUPA B
2/  8:50 Spartak Charsznica – Czapla Czaple Małe
5/  9:50 Nidzica Słaboszów – Olimpia Czaple Wielkie
8/ 10:50 Spartak Charsznica – Nidzica Słaboszów
11/ 11:50 Czapla Czaple Małe – Olimpia Czaple Wielkie
14/ 12:50 Spartak Charsznica – Olimpia Czaple Wielkie
17/ 13:50 Czapla Czaple Małe – Nidzica Słaboszów

GRUPA C
3/  9:10 Pogoń Miechów – Błękitni Falniów
9/ 11:10 Pogoń Miechów – Kapitol Racławice
15/ 13:10 Błękitni Falniów – Kapitol Racławice

GRUPA D
6/ 10:10 Energia Kozłów – Strażak Przybysławice
12/ 12:10 Energia Kozłów – Northstar Miechów
18/ 14:10 Strażak Przybysławice – Northstar Miechów

m




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty