Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > C klasa (Kraków II)

Grom Kraków - Bronowicki II Kraków 1-1 (0-0)

0-1 Kamil Wróblewski
1-1 Mateusz Stanisz 75 (karny)
GROM:
Baran, Spyra, Czoch, Pawlus, Kasprzycki, Lenik (81 Kot), Stanisz, Staszewski, Krzos (55 Indyka), Wąwoźniak (65 Ogórek), Korepta (46 Ciba).

Gospodarze od początku atakowali, ale grali bardzo nieskutecznie. W I połowie Grom nie wykorzystał kilku sytuacji "sam na sam", rywale zagrozili tylko raz, ale Baran nie dał się pokonać.

Na II połowę miejscowi wyszli bez najlepszego strzelca Korepty, który doznał lekkiej kontuzji. Gra się wyrównała, a prowadzenie nieoczekiwanie uzyskał Bronowicki II. Wyrzucona z autu na wysokości pola karnego piłka spadła na rękę nie atakowanego przez nikogo Czocha i sędzia podyktował jedenastkę. Baran, golkiper Gromu, spisał się znakomicie obronił strzał Sławomira Musiała, ale skapitulował przy dobitce Kamila Wróblewskiego. Na kwadrans przed końcem gospodarze wyrównali. Staszewski był zatrzymywany rękami w szesnastce i arbiter pokazał na "wapno". Stanisz pewnie strzelił do siatki.

W końcówce bliższy wygranej był Grom, ale swoich szans nie wykorzystali Ogórek i Staszewski.

Maciej Pawlus (obrońca Gromu):

- Mecz był dobry, dużo akcji z jednej i z drugiej strony. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać. Do przerwy powinno być 3-0, ale niestety nieskuteczność napastników nie pozwoliła na objęcie prowadzenia. Karny dla drużyny Bronowickiego problematyczny, dla nas tym bardziej. Druga połowa wyrównana, ale na szczęście udało się zachować wynik.