Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > C klasa (Kraków I)
Puchar Starosty Miechowskiego2012-07-17 20:17:00

Sukcesem Northstar zakończył się letni turniej piłkarski o Puchar Starosty Miechowskiego.

19:35 Northstar - Nidzica 3-0

Awans do półfinału uzyskali trzej mistrzowie (Pogoń I, Spartak W-G, Northstar) oraz najlepszy wicemistrz  z  trzech grup (Kapitol). Po fazie grupowej zespół Spartaka Wielkanoc-Gołcza zrezygnował z dalszej gry, a jego miejsce zajęła drużyna Strażaka Przybysławice. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym" w grupie, a w półfinałach miał obowiązywać system pucharowy, niestety w niedzielę nie dojechał zespół Strażaka Przybysławice i została utworzona finałowa grupa mistrzowska. Mecze trwały 2x30 minut.

Finałowa grupa mistrzowska (niedziela 22 lipca, na boisku Pogoni Miechów)

15:20 Pogoń Miechów - Kapitol Racławice 5-4 (4-0)

16:35 Northstar Miechów - Pogoń Miechów 1-0 (0-0) (Kozioł)

17:55 Kapitol Racławice - Northstar Miechów 1-3 (0-1) (M.Latos 3x)

1. NORTHSTAR Miechów  2  6  4-1

2. POGOŃ Miechów            2  3  5-5

3. KAPITOL Racławicw       2  0  5-8

Nagrodę indywidualną za najlepszego bramkarza zdobył Łukasz Gortal (Northstar). Najlepszym strzelcem został Stanisław Dudziński (Pogoń), najlepszym zawodnikiem Tomasz Pełka (Kapitol).

Tytułu broniła Pogoń Miechów, która w rok temu pokonała w finale Spartaka Wielkanoc - Gołcza 2-1. Trzecie miejsce zdobył Spartak Charsznica, który w "finale pocieszenia" pokonał Strażaka Przybysławice.