Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > C klasa (Kraków I)
Chłop Roku przerwał mecz w Racławicach2012-04-30 10:25:00

Mecz C klasy krakowskiej pomiędzy Kapitolem Racławice a Orłem II Iwanowice odbył się w tym samym dniu co organizowany od lat u podnóża kopca Tadeusza Kościuszki Wybór Chłopa Roku. Ze względu na... zbyt dużą frekwencję spotkanie zostało przerwane przez sędziego pod koniec I połowy...

Konkretnie chodziło o to, że kibice stali bądź kręcili się wokół boiska, tuż przy liniach bocznych. A widzów, w większości przypadkowych, były prawdziwe tłumy, gdyż w pobliżu oprócz tego, że wybierano Chłopa Roku, to odbywały się także występy artystyczne i festyn. Arbiter uznał, że w takich warunkach nie może kontynuować meczu, który został przez niego przerwany przy stanie 0-0.

Decyzję w tej sprawie podejmie Komisja Gier Podokręgu PN Kraków. Walczącemu o awans do B klasy Kapitolowi grozi za niedopilnowanie porządku walkower...