Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > C klasa (Kraków I)
Kolejne ważne zwycięstwo Powiśla2011-05-29 22:48:00

Powiśle Ochodza - TKKF Kliny Kraków 2-1 (0-0)

2-0 Marek Sekuła
2-1 Paweł Wójcik 87
POWIŚLE:
Maślanka - Dybek, Łazarz, Pospuła - Cerek, Grzebinoga, Urban, K. Piszczek (46 Kapera), Ł. Piszczek - Piskorz, M. Sekuła.

Powiśle wygrało kolejny ważny mecz, tym razem z Klinami. Gra od początku było bardzo wyrównana, obie drużyny miały swoje okazje, lecz do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.

W drugiej połowie ruszyło Powiśle. Najpierw sędzia nie uznał bramki M. Sekuły, odgwizdując spalonego, co - zdaniem gospodarzy - było kontrowersyjną decyzją. Chwilę później Urban trafił w poprzeczkę. Gospodarze objęli prowadzenie po dośrodkowaniu Łukasza Piszczka z rzutu rożnego i pięknym strzale głową Karola Grzebinogi. Kilka minut później było już 2-0. W pole karne dośrodkował znowu Ł. Piszczek, błąd popełnił bramkarz gości, który nie złapał piłki, dopadł do niej Marek Sekuła i podwyższył. To jego 15. gol w tym sezonie.

Na 3 minuty przed końcem meczu Kliny zdobyły kontaktową bramkę po strzale Pawła Wójcika, ale Powiśle zdołało utrzymać zwycięski wynik.