Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > B klasa (Myślenice)
PP Myślenice: B-klasowy Jawor w półfinale2013-03-11 09:29:00

B-klasowy Jawor Jawornik awansował do półfinału Pucharu Polski na szczeblu PPN Myślenice pokonując w niedzielny wieczór Grodzisko Raciechowice (również B klasa) 3-2. Mecz odbył się o godz. 19 na sztucznym boisku na Zarabiu.

Po 30 minutach prowadziło Grodzisko 2-0, po bramkach Jelonka i Panka. Tuż przed przerwą kontaktowego gola zdobył Piskorz, a po przerwie dwa trafienia dla Jawora dołożyli Twardosz i Zieliński.

JAWOR: Ocetkiewicz, Siuta, Piskorz, Pilch, K. Podoba (46 Twardosz), Węgrzyn (60 Bartosz), Marek Łapa I (46 J. Podoba), M. Podoba, Mazurkiewicz, Zieliński, Hudaszek (80 Holewa).

Wcześniej do półfinału PP w Myślenickiem awans zdobyli Dalin Myślenice (III liga) i Orzeł Myślenice (V liga). Stawkę uzupełni zwycięzca meczu Pcimianka Pcim (V) - Hejnał Krzyszkowice (V).