Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > B klasa (Myślenice)

Conavia Konary - Orzeł Nowa Wieś 1-3 (1-1)

1-0 ??? 15
1-1 Marek Kosałka 40 (karny)
1-2 Tomasz Suder 53
1-3 Robert Tomczyk 85

Lider został pokonany przez Orła. Mecz był wyrównany, ale goście okazali się skuteczniejsi. Conavia objęła prowadzenie po kwadransie, lecz przed przerwą goście wyrównali z karnego, którego wykonał grający trener Marek Kosałka.

Po przerwie Orzeł strzelił drugą bramkę, zdobył ją Tomasz Suder, który w 75. minucie dostał czerwoną kartkę (za dwie żółte). Osłabiony zespół z Nowej Wsi zdołał mimo to pod koniec podwyższyć na 3-1, po bramce Roberta Tomczyka.

W 90. minucie Conavia nie wykorzystała karnego, obronił go bramkarz gości. Zawodnicy z Konar mieli dziś pecha pod bramką rywali, raz trafili w poprzeczkę, raz w słupek.