Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > B klasa (Myślenice)
PP Myślenice: Rezygnacja Raby2011-09-14 22:07:00

Trzy zespoły V-ligowe wywalczyły już awans do III rundy Pucharu Polski w Myślenickiem - Gościbia Sułkowice, Pcimianka Pcim i Sęp Droginia. Ten ostatni wygrał walkowerem z Rabą Dobczyce.

Raba zrezygnowała z udziału w rozgrywkach pucharowych ze względu na dodatkowe koszty i możliwość odniesienia kontuzji przez zawodników. Priorytetem dla klubu jest gra w okręgówce.

II runda Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Myślenice:

Sęp Droginia (V) - Raba Dobczyce (V) 3-0 walkower

Cyrhla Krzczonów (B) - Pcimianka Pcim (V) 2-4 (0-3)
0-1 Zaczek 15
0-2 Rapacz 23
0-3 P. Muniak 30
1-3 Włodarczyk 55
2-3 Włodarczyk 57
2-4 Marszalik 84
CYRHLA: Pieron, R. Polaniak, K. Gracz, Hanuszek, Leśniak, D. Gracz (46 M. Polaniak), Pawlik, Jugowiec (80 Kutaj), Bryl, Chęć, Włodarczyk.
PCIMIANKA: K. Muniak – Zaczek, K. Pandyra, Konik, Suder - Skalski, Sekuła (46 Marszalik), Kuboń, Sajbor - P. Muniak (46 Gacek), Rapacz.

Halniak Zawada (B) - Gościbia Sułkowice (V) 2-5 (0-1)
W meczu rozegranym na sztucznym boisku na Zarabiu, B-klasowy Halniak zagrał bardzo ambitnie. Do przerwy przegrywał 0-1, ale w 55. minucie Marek Bidziński wyrównał z karnego. W 68. minucie, po golu Bogdana Budzowskiego, Halniak niespodziewanie objął prowadzenie. Jeszcze na kwadrans przed końcem było 2-1, ale piłkarzom z Zawady zabrakło sił i dali sobie strzelić cztery gole...

15.09.2011 16:30 Iskra Brzączowice (A) - Hejnał Krzyszkowice (V)