Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Myślenice)

Orzeł Nowa Wieś - Krzemień Jasienica 6-1 (2-1)

3-1 R. Kosałka 55
4-1 R. Kosałka 69
5-1 R. Kosałka 72
6-1 Wojnarowski 85

Sędziował Krzysztof Wątorek. Mecz bez kartek. Widzów 40. Mecz odbył się 16.06.2010.
ORZEŁ: Denis - Dyrda, Kurek, Dziewoński, Wojnarowski - Wrona, Pudlik, Baran, Jamka - A. Kosałka, Sędzik oraz R. Kosałka, Kasprzyk, Korek.
KRZEMIEŃ: Szlachetka - Chwaja, M. Gatlik, T. Gatlik, B. Golonka - Domanus, Gromek, Łojek, M. Golonka - Skrzeczek, Blak oraz Sikora, Dobosz.

Zespół z Nowej Wsi rozgromił na swoim boisku ostatni w tabeli Krzemień Jasienica aż 6-1. Po pierwszej połowie wynik był sprawą otwartą, bowiem gospodarze, owszem, groźnie atakowali, ale piłkarze z Jasienicy wyprowadzali bardzo groźne kontry.

Druga połowa zakończyła się deklasacją Krzemienia. Z czterech bramek, które Orzeł zdobył w tej części gry, aż trzy były autorstwa rezerwowego Roberta Kosałki. Szóstego gola podopieczni Tadeusza Bergela uzyskali po rzucie rożnym. Zdobywcą bramki został świetnie spisujący się tego dnia obrońca Orła - Wojnarowski, który strzałem głową pokonał rozpaczliwie interweniującego Szlachetkę.