Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > B klasa (Kraków III)
Skuteczny 16-latek z Trzebola

Strzelcy/Korona Kraków - Trzebol Wielkie Drogi 3-6 (0-2)

Gole: Sebastian Stefański 2, Sebastian Berger - Jakub Kościelny, głową, Rafał Kamyczura, karny, Kamila Gawęda 3, Paweł Cymerkiewicz.

Mecz odbył się na boisku Trzebolu, ale gospodarzem byli Strzelcy. Spotkanie nie mogło się odbyć w Krakowie, gdyż obiekt przy ul. Parkowej był zajęty na inną imprezę.

Czerwoną kartką w pierwszej połowie ukarany został bramkarz Strzelców Rafał Juszczyk za faul na Krzysztofie Gworku w polu karnym. Skończyło się to rzutem karnym i golem Rafała Kamyczury.

Skutecznością w zespole Trzebola błysnął zaledwie 16-letni Kamil Gawęda, wychowanek klubu, zdobywca trzech bramek.

Trzebol grał dobrze przez 55 minut, prowadził dotąd 4-0. Potem zaczął popełniać błędy w obronie i zatracił skuteczność, co zaowocowało trzema bramkami Strzelców.