Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Kraków III)

Iskra Czułów - Sportowiec Modlniczka 5-1 (3-1)

4-1 Mirus
5-1 Drwięga
ISKRA:
Lipiarz - Karcz (65 Mirus), Tarka, Lewczuk, Baster - Bałys (70 Stachak), Gruca, Kołacz, Wilkosz - Drwięga, Cygan.

Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy Sportowca, którzy objęli prowadzenie po rzucie rożnym. Iskra, podrażniona utratą bramki, ruszyła do odrabiania strat. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Do remisu doprowadził Cygan dobijając strzał Kołacza zza pola karnego. Nie minęły 2 minuty, a gospodarze już prowadzili. Po podaniu Wilkosza na listę strzelców ponownie wpisał się Cygan. Czułowianie w dalszym ciągu nie zwalniali tempa i po chwili prowadzili już 3-1. W polu karnym pociągany za koszulkę był Wilkosz i sędzia wskazał na jedenastkę. Rzut karny na bramkę zamienił Drwięga. Pod koniec pierwszej połowy goście stworzyli kilka sytuacji bramkowych, jednak żadnej z nich nie potrafili zamienić na gola i na przerwę gospodarze schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.

W II połowie Iskra dołożyła jeszcze dwa bramki. Czwartą zdobył Mirus po szybko rozegranym rzucie wolnym. Wynik meczu ustalił Drwięga, który wykorzystał podanie Lipiarza. Sportowiec po przerwie nie był w stanie poważnie zagrozić bramce gospodarzy.

Czułowianie, pomimo braku kilku podstawowych zawodników, w pełni zrehabilitowali się za porażkę w Więckowicach pewnie pokonując Sportowca 5-1.