Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Kraków III)

Dragon Szczyglice - Iskra Czułów 1-2 (1-1)

1-1 Waśnik 25
1-2 Feluś 51
ISKRA:
Waśnik, Hajduga, Cygan, Grabowski (Feluś), Bałys, Karcz, Mirus (Pasiak), Wachowski(Stachak), Palus, Szewczyk, Faron.

Faworytem byli gospodarze, ale już od początku spotkania można było zauważyć, że Iskra nie przyjechała na pożarcie.

W 20. minucie Dragon objął prowadzenie z karnego za faul na Danielu Mrozińskim. Bardzo szybko goście wyrównali - po składnej akcji Waśnik nie dał szans bramkarzowi. Po bramce na 1-1 piłkarze z Czułowa uwierzyli, że Dragon jest do pokonania. Doświadczenie gospodarzy i ogranie w A-klasowych zmaganiach dało się zauważyć po składnych akcjach, jednak obrona Iskry nie dała się już zaskoczyć. Bramka na 1-2 padła po perfekcyjnej kontrze - Waśnik odważnie wtargnął w pole karne rywali, dograł do Felusia, a ten strzelił do "pustaka".

Pod koniec meczu Dragon przycisnął i w 89. minucie był bliski wyrównania, lecz czujny obrońca gości wybił piłkę z linii bramkowej.

Goście, uskrzydleni serią zwycięstw, wywieźli ciężko zapracowane 3 punkty ze Szczyglic i udowodnili, że będą się liczyć w tych rozgrywkach.

Iskra Czułów zwycięstwem podziękowała za ufundowanie nowych strojów firmie GREGOR-CARS.